שופרות קונים רק אצל המומחים!הייחודיות של שופרות קלי התקיעההשופרות שלנו מיוצרים בעיבוד מיוחד במינו על ידי המומחים הגדולים בעולם לייצור שופרות מזה מספר דורות. מסורת הייצור עוברת מדור לדור ומקבלת מידי שנה תוספת שכלול בעזרת ציוד מתקדם ומיוחד , אשר מותאם במיוחד לצורך עיבוד משובח של השופרות.

דגש מיוחד ובלעדי ניתן  לעיצוב מבנה פיית השופר, כאשר לכל שופר פיה בעלת סיומת שונה, זאת על מנת לספק את צרכי הלקוחות בהיות ומבנה השפתיים של לקוח זה איננו דומה למבנה שפתיו של לקוח אחר. עובדה  זו דורשת תשומת לב מיוחדת בזמן מיון השופרות לסוגיהם בכדי לאפשר לכל לקוח למצוא את השופר הנכון והמתאים לו באופן אישי.

דעת לנבון נקל ,כי הלקוח נדרש לעזרת המוכר על מנת לאתר בקלות את השופר הנדרש.

אכן כן, במוקד המכירה שלנו נמצא מומחה מקצועי המסייע למצוא את השופר הנדרש.

כאמור,המבחר הגדול והמגוון המצוי בזמן המכירה נועד לספק את  צרכי הלקוחות השונים :

מי הם הלקוחות של השופרות שלנו?

בני נוער לצד חובבים ואספנים, בעלי תוקע מנוסים ומקצועיים, מבוגרים וילדים, מתחילים ומתלמדים מכל חוגי העם לצד רבנים ומנהיגי קהילות בכל רחבי העולם התוקעים בשופר דור אחר דור כל אלו נמנים על קהל הלקוחות המרוצים.
אנו מקדישים את מירב תשומת הלב  על מנת להתאים ללקוח שופר בעל מבנה פיה תואם וזאת על מנת להביאו  למצב של תחושת נוחות וקלות בתקיעה ללא מאמץ מיוחד ולהפוך את מלאכת התקיעה לחוויה מהנה ובלתי נשכחת.
לקוחותינו הרבים מציינים את הטיב המיוחד של שופרות קלותקיעה ואת מצוינותם המוכיחה את עצמה ברגע של אמת.

ברגעים של התרגשות עילאית, כולנו מצפים לשמוע את התקיעה הנכונה המתבצעת בקלילות ולשם כך נועד הפתרון של שופרות "קלותקיעה".

קלותקיעה הוא סימן מסחרי רשום. היזהרו מחיקויים ומזיופים!  על כל שופר מופיע הסמל  המיוחד שהוא סימן רשום !

כל השופרות המוצגים למכירה הם אך ורק מתוצרת הארץ, מעובדים  לפי כל כללי ההלכה היהודית ומיוצרים תחת השגחה קבועה של הרבנות הראשית לתל אביב יפו.

זאת לדעת!!!  

זייפנים מנסים להטות את דעת הלקוחות ע"י פרסומים מטעים של כתובות דומות,כינויים של מותגים דומים (המיוצרים בחו"ל ללא פיקוח של הרבנות בישראל)ומציגים את עצמם כמומחים לקלות התקיעה,אך המבינים יודעים היטב כי זהו מוצר יחודי שאינו ניתן לחיקוי . 

קלותקיעה - השופר של המבינים בתקיעת שופר!
 שירות יחודי ללקוחותינו:

  במוקד המכירה של השופרות נמצא מומחה מקצועי שיוכל לעזור להתאים את השופר הנכון לפי מבנה השפתיים בשיטה מיוחדת ובלעדית .

יחד עם זאת אנו נותנים הדרכה מקצועית הן למתחילים והן לבעלי תוקע ותיקים אשר עד להגיעם אלינו נתקלו לא אחת בקשיים ובהפרעות בזמן התקיעה הן עקב שימוש בשופר בלתי תואם והן  עקב תנוחה לא מתאימה של בעל התוקע בזמן התקיעות .

בדרך כלל הבעיה נפתרת באמצעות רכישת שופר תואם עם הדרכה קצרה אשר מעלה את הלקוח על דרך המלך  להצלחה.
ההדרכה ניתנת בשיטה בלעדית שפותחה לאחר שנים רבות של מחקר ותרגול עם מאות תלמידים שהוכיחו הצלחה מרובה לאחר תרגול בשיטה שלנו .
מומלץ עתה להתחיל להשתלם באומנות התקיעה בשופר עם השופרות מהקולקציה החדשה. 

דעת לנבון נקל, כי מי  שיחל בלימוד אופן התקיעה בשופר ויתרגל אותו פעמיים ביום במשך חמש דקות, מגדיל את סיכויי ההצלחה שלו כבעל תוקע בחודש אלול ובראש השנה  הבא עלינו לטובה.

למעוניינים בהדרכה מומלץ ליצור קשר טלפוני לתיאום על מנת למנוע הגעה בשעה צפופה וכדי שאפשר יהיה לתת יחס הולם לתלמיד ולעמוד מקרוב על יכולתו המקצועית והתקדמותו.

יפה שעה אחת קודם .

זאת לדעת!!  תקיעת שופר היא פעולה מהנה ,לפיכך מי שחש עקב התקיעה ,איבוד תחושה ,נפיחות בשפתיים ,כאב ,דימום או כל הרגשה משונה,צריך לשנות את הרגלי התקיעה או את השופר עצמו. כאמור, מומחה מיוחד מדריך את הלקוחות במה לתקוע וכיצד לבצע זאת על מנת להגיע לתוצאה טובה ומהנה ,מבלי לחוות את כל המצבים האמורים.

הודעה חשובה ללקוחותינו


מכירת השופרות  מתקיימת אך ורק בבני ברק 

רחוב קהילות יעקב 21  קומת כניסה. מס' טל' במקום :03-6746493

טל' נייד :052-7649168

שעות הפעילות  הן:

ימים א-ה משעה 7:00 בערב עד 10.   מחוץ לשעות רק בתיאום .

 הרוכשים שופר אצלנו ,- זכאים לקבל שיעורי הדרכה לתקיעת שופר בשיטה המיוחדת שפותחה על ידינו , זאת בכפוף לתנאים המופיעים במקום המכירה.

מחוץ לשעות האמורות -אפשרי  בתיאום טלפוני בלבד :052-7649168.

אמצעי תשלום :מזומן או שיקים בלבד!!

 

 

                                    שופרות לחודש אלול

מנהג ישראל לתקוע בשופר במהלך ימי חודש אלול החל מיום א' באלול ועד כח' בו מיד עם סיום תפילת שחרית.

בחלק מקהילות אשכנז נהגו לתקוע גם לאחר תפילת ערבית.

בעדות המזרח נוהגים לתקוע בסיום הסליחות הנאמרות באשמורת הבוקר במשך כל חודש אלול ,למעט ימי שבת.

בערב ראש השנה אין תוקעים כלל בכדי שתהיה אבחנה בין התקיעות המתבצעות מחמת המנהג לבין התקיעות שחיובן מן התורה.

כך או כך, לפעמים ממנים הגבאים אדם מסוים לתקוע בשופר מידי בוקר ובהעדרו ,תרים אחר איש היודע לתקוע.

ישנם בתי כנסת במתכונת "שטיבלאך" אשר מנינים רבים בזה אחר זה מתקיימים בו. במקרה זה ,כדי לא לעכב את הציבור בסוף התפילה יתר על המידה ,ישנם מבאי בית הכנסת המחזיקים בתיק הטלית שלהם,-שופר בגודל סביר אשר יכולים לשאתו תדיר בנרתיק ולהוציאו במקרה הצורך.

לשם כך הוכנו ביריד השופרות של קלותקיעה שופרות תואמים לדרישת הציבור. משקלם הקליל  ,המבנה האנטומי והמיוחד שלהם  מביאים  למצוינות וקלילות נעימה כאחת.

לא פעם נוכחנו לדעת כי בעל התוקע של חודש אלול השתלב עם הזמן כבעל תוקע קבוע לראש השנה וזאת לאור הניסיון שרכש במהלך ימי חודש אלול.

החכם עיניו בראשו ואיננו דוחה לרגע האחרון-הזריז נשכר!!

 

לתשומת לב: אין לנו כל כתובת אחרת וכל פרסום אחר הוא הטעיה מכוונת !!

יש להזהר מכל מי שמציג את עצמו בשם זה.

 

 

מלאי גדול וקבוע של שופרות שעובדו במיוחד עם פיות במבנה מגוון המותאם ומעוצב באופן ייחודי לכל שופר ושופר הנועד לנוחות השפתיים של בעלי התוקע.  ניתן להשיג שופרות גדולים ,בינוניים וקטנים לפי דרישת הלקוח.

במקביל אנו מדריכים את הרוצים להשתלם בלימוד מלאכת התקיעה החל מן השלבים הראשונים.  כמו כן אנו נותנים טיפים לבעלי תוקע ותיקים הרוצים להתקדם ולהצליח יותר ויותר.   יעידו על כך בעלי תוקע רבים כי מאז קיבלו את ההדרכה,שיפרו את רמת המקצועיות שלהם באופן ניכר.

הנכם מוזמנים לבא להתרשם ולרכוש את מיטב התוצרת של עולם השופרות ולקבל את ההדרכה המקצועית בשיטה הבלעדית.


זהירות מחיקויים וזיופים!לאחרונה ישנם גורמים שונים המפרסמים ברחוב על מכירת שופרות "קלי תקיעה"  במחירים זולים כביכול.

יש לדעת כי הליך ייצור השופר והגימור הבלעדי של קלותקיעה  איננו מתבצע בשום מקום נוסף ולא על ידי שום בית מסחר בארץ בהיותו סוד מקצועי ומסחרי כאחד.

הסמל של קלותקיעה הינו סימן מסחרי רשום האסור להעתקה!!

 ברוב החיקויים, מדובר בשופרות מיובאים מחו"ל אשר  נסדקו והתחוררו בזמן הייצור ולאחר מכן נסתמו ומולאו בדבק או בחומרים אקריליים שונים/
יש לדעת כי בדיקה לגילוי חומרים זרים בשופר דורשת ציוד אלקטרוני מתוחכם ומיוחד במינו ואין אפשרות לגלות זאת בעין רגילה.

למרות שישנם המתימרים לגלות "במהירות" אם ישנן סתימות בחומרים זרים,יש לדעת כי פעמים המילוי מתבצע בחומרים מתוחכמים אשר ניתנים לטשטוש והדבר מקשה מאד לזהותם כראוי,כך שאין לסמוך על דברים אלו כלל.

ידיעה נחוצה בעניין שופרות לילדים:

 *השופרות לילדים צריכים להיות כשרים ללא סדקים,חורים,הדבקות וסתימות ולכן גם כשקונים שופר לילד, יש לשים לב לכך שהשופר מיוצר תחת השגחת כשרות!! שופר שנרכש לילד ואיננו כשר,איננו ראוי לשימוש בראש השנה.

*שופר הפסול לתקיעה בראש השנה הוא מוקצה ואסור לטלטלו כלל. מובן כי גם לא יוצאים בו ידי חובת תקיעת שופר.

זאת לדעת:

לפי ההלכה יש להיזהר מרכישת שופרות פסולים בהיות והתקיעה בראש השנה חייבת להתבצע בשופר שלא תוקן בחומרים זרים.
שופר שיש בו תוספת של חומרים אחרים גם אם מערבים אותם בחומר ממין השופר כגון אבקת קרן עם דבק אקרילי, אסור לתקיעה בראש השנה ומי שתוקע בו לא יצא ידי חובתו.
מובן, כי הפיתוי לרכישת שופר במחיר זול קורצת לפעמים, אבל התוצאה של המחיר הזול ידועה!
בעבר ובהווה פורסמה הודעה ע"י הרבנות הראשית לת"א יפו על הצורך להזהר ברכישת שופר עם אישור כשרות כראוי, זאת לאור ממצאים חמורים של זיוף והצגת נתונים מטעים על ידי מאכערים שונים.
שופרות מיובאים לא אושרו ע"י הרבנות כלל, כאמור.  הבעיה המרכזית בשופרות חו"ל הוא אי היכולת לעמוד ולהוכח מקרוב כי השופר אכן יוצר כהלכה. זאת להבדיל משופרות ישראליים הזוכים לביקורי פתע רבים על מנת להוכח כי אכן יוצרו כראוי.

זכרו:  קלותקיעה הוא סימן רשום ! אין לנו סניפים !  עקבו היטב אחרי כתובת המכירה המדויקת ועל הסמל המופיע על השופר .
הזהרו מזיופים מחיקויים זולים ומפרסומים מטעים!  

אנו היחידים אשר מציגים תעודת כשרות ברת תוקף במוקד המכירה המעידה על פיקוח קבוע אודות כשרות ייצור השופר !